tel: 691-991-473 email: biuro@aromatswiec.pl

Wosk Zapachowy Yankee Candle Candlelit Cabin

7,50 

Ciepły blask świec zaprasza do przytulnego wnętrza zimowej chatki, której wnętrze wypełnia zapach surowego, sosnowego drewna i rozgrzewających przypraw.

Czas palenia: do 8 h

Brak w magazynie

Waga 0020 kg
Wymiary 6 × 6 × 2 cm
Producent

Yankee Candle

Rozmiar

Mała – poniżej 180g

Czas palenia

do 50 h

Kategorie produktów

Woski

Aromatyczne woski, małe i bardzo przydatne gdy w krótkim czasie chcemy aby pomieszczenie wypełniło się pięknym zapachem. Topiąc się pod wpływem ciepła w dekoracyjnym kominku uwalniają intensywny zapach. Woski można ze sobą łączyć, tworząc własne niepowtarzalne aromatyczne kompozycje.
Yankee Candle to światowy lider w produkcji świec i innych produktów zapachowych w sektorze premium.Wrażliwość na potrzeby klienta i wielka pasja napędzają nas do ciągłych poszukiwań . A kiedy wyselekcjonujemy już właściwe nuty zapachowe, naszym produktom zapewniamy jakość, która jest unikatowa na skalę światową. Nasi klienci wiedzą o tym i dzielą z nami tę pasję. Dlatego marka Yankee Candle jest najbardziej rozpoznawalną marką na światowym rynku świec zapachowych. Autentyczne. Prawdziwe. Wyraziste. Długotrwałe. Najwyższej jakości – takie są produkty Yankee Candle.
Ciepły blask świec zaprasza do przytulnego wnętrza zimowej chatki, której wnętrze wypełnia zapach surowego, sosnowego drewna i rozgrzewających przypraw.

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o „Wosk Zapachowy Yankee Candle Candlelit Cabin”

SKU: Wosk Zapachowy Yankee Candle Candlelit Cabin Kategorie: , , Tagi: ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.