tel: 691-991-473 email: biuro@aromatswiec.pl

Kensington nakładka na słoik illuma Yankee Candle

23,00 

Nakładka Illuma-Lid na średnie i duże świece Yankee Candle. Pomaga w utrzymaniu stabilnego płomienia podczas palenia świecy. Akcesoria z kolekcji Kensington charakteryzują się ponadczasowym, wzorem wyrabianego ręczne szkła ze złotym blaskiem, naturalność i elegancja w jednym.i.

Na stanie

Waga 0020 kg
Wymiary 10 × 10 cm
Producent

Yankee Candle

Kategorie produktów

Akcesoria do świec

Yankee Candle to światowy lider w produkcji świec i innych produktów zapachowych w sektorze premium.Wrażliwość na potrzeby klienta i wielka pasja napędzają nas do ciągłych poszukiwań . A kiedy wyselekcjonujemy już właściwe nuty zapachowe, naszym produktom zapewniamy jakość, która jest unikatowa na skalę światową. Nasi klienci wiedzą o tym i dzielą z nami tę pasję. Dlatego marka Yankee Candle jest najbardziej rozpoznawalną marką na światowym rynku świec zapachowych.Autentyczne. Prawdziwe. Wyraziste. Długotrwałe. Najwyższej jakości – takie są produkty Yankee Candle.

Nakładka Illuma-Lid na średnie i duże świece Yankee Candle. Pomaga w utrzymaniu stabilnego płomienia podczas palenia świecy. Akcesoria z kolekcji Kensington charakteryzują się ponadczasowym, wzorem wyrabianego ręczne szkła ze złotym blaskiem, naturalność i elegancja w jednym.

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o „Kensington nakładka na słoik illuma Yankee Candle”

SKU: YSDE-2-4-3-1 Kategorie: , ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.